Tyto obchodní podmínky jsou platné pro www.ina-fantasy.cz

Výběr zboží

Po kliknutí na obrázek uvnitř kolekce najdete cenu, přesné údaje o rozměrech a možnost objednání buďto hotového modelu (pokud bude na skladě a velikost vám bude vyhovovat), a nebo si můžete model objednat s úpravou podle vašeho přání. Upravit lze i hotový model, pokud to bude možné.

Objednávání

Odesláním objednávky stvrzujete, že jste se seznámili s Obchodními podmínkami a souhlasíte s nimi.

Cena a způsob dodání

Pro odesílání zásilek využíváme služeb České pošty.

V rámci České republiky
Objednané zboží zasíláme poštou na dobírku a nebo po zapsání částky na účet.
Cena za poštovné v případě platby na účet je 115 Kč, na dobírku 140 Kč.
Při přebírání zásilky vždy zkontrolujte obal. V případě poškození zásilku nepřebírejte nebo sepište protokol o poškození obalu a v obou případech nás kontaktujte.
Všechny balíky zasíláme jako Balík do ruky, zboží na skladě okamžitě - maximálně však do 3 dnů - po připsání peněz na účet a nebo po obdržení objednávky v případě dobírky.

Na Slovensko
Poštovné pro zákazníky ze Slovenska je při platbě na účet 282 Kč a na dobírku 350 Kč.

Po celém světě mimo SR
Poštovné do ostatních zemí kalkulujeme podle hmotnosti zásilky a poštovních tarifů. Zásilky zasíláme po přijetí platby na účet. Celkovou částku za objednávku včetně poštovného při zasílání mimo ČR nebo SR Vám sdělíme e-mailem.

Reklamace

V případě reklamace nás, prosím, kontaktujte e-mailem s popisem problému. Reklamace řešíme dle platné legislativy ČR se snahou o maximální rychlost a vstřícnost.
Upozornění k reklamovaným závadám:
Věnujte, prosím, pozornost symbolům a doporučení pro údržbu. Za závady vzniklé nesprávnou údržbou ani při maximální vstřícnosti ručit nemůžeme.
Látky jsou tak kvalitní, že při zachování doporučené údržby vám bude oblečení dělat radost dlouho bez reklamací.

Vrácení zboží

Pokud vám oblečení nesedí tak, že nejde upravit (tuto službu nabízíme) nebo se vám zdá, že neodpovídá vašemu typu, nepoškozené a nepoužité je nám můžete do 14 dnů od nákupu vrátit bez udání důvodu.

Ochrana osobních údajů

Vaše osobní údaje považujeme za důvěrné a s výjimkou donucení zákonnou mocí s nimi jako s důvěrnými zacházíme.